Liczba laureatów i finalistów to efekt wieloletniej i ciężkiej pracy uczniów
       oraz ich nauczycieli. W przypadku Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie dane te
 są imponujące i ... rosną z roku na rok.
 

76 laureatów
208 finalistów
 

Stan na 7 kwietnia 2015 r.

Gratulujemy Wam w imieniu całej społeczności szkolnej,
a także najpiękniej dziękujemy za rozsławienie imienia naszej szkoły!
Wszystkim uczniom Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie życzymy,
by ich osobista szansa na sukces
została wykorzystana jak najszybciej.

SUKCESY NAUKOWE

ROK 2014/2015
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
 


   Liczba laureatów – 2
   Liczba finalistów – 11
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

Język polski

Maciej Bednarenko

3H

Finalista

mgr Maria Grzesik

Matematyka

Wojciech Żywiec

3H

Finalista

mgr Barbara Wais

Chemia

Magdalena Matzner

3B

Finalista

mgr Aneta Górowska

Fizyka

Maciej Kozub

       3H

            Finalista

mgr Joanna Przygoda

Magdalena Matzner

3B

Finalista

Biologia

Klaudia Świątek

3H

Finalista

 

mgr Regina Łabuda – Mróz

 

Magdalena Matzner

3B

Laureat

Dominika Knutelska

3H

Finalista

Wiktoria Merchut

        3D

Finalista

Aleksandra Wróbel 3D

Finalista

Historia

Kacper Sobiechowski

3H

Finalista

mgr Magdalena Tomczyk

Tytus Tyralik

3H

Finalista

Konkurs organizowany przez  Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
w porozumieniu z Małopolskim Kuratorem Oświaty

KONKURS

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej
i Ekonomicznej

Maciej Kozub

     3H

Laureat

mgr Magdalena Tomczyk

ROK 2013/2014
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
 


Liczba laureatów – 3
Liczba finalistów – 14
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

Język polski

Patrycja Obszarska

3D

Finalista

mgr Maria Grzesik

Fizyka

Bartosz Łoziński

3B

Laureat

mgr Joanna Przygoda

Dominika Grocholska

3B

Finalista

Krzysztof Kucaba

3B

Finalista

Kamil Gniadek

3B

Finalista

Maciek Kozub

2H

Finalista

Biologia

Patrycja Świątek

3B

Finalista

mgr Danuta Liszka

Sajdak Piotr

3B

Finalista

Anna Srebro

3E

Finalista

mgr Regina Łabuda – Mróz

Wojciech Lubera

3H

Laureat

Anna Gryc

3H

Finalista

Geografia

Przemysław Kozioł

2C

Finalista

mgr Elżbieta Zakrzewska

Patrycja Świątek

3B

Finalista

mgr Agnieszka Wojtarowicz

Informatyka

Maciej Kozub

2H

Finalista

mgr Dorota Grocholska

Konkurs Biblijny

Adrianna Kuta

3E

Finalista

mgr Bernarda Skrzyniarz

Rafał Siedlik

2H

Laureat

 

Konkurs organizowany przez  Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
w porozumieniu z Małopolskim Kuratorem Oświaty
 

KONKURS

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

XI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej
i Ekonomicznej

Anna Srebro

3E

Finalista

mgr Magdalena Tomczyk

ROK 2013/2014
INNE KONKURSY

 

KONKURS

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

Ogólnopolski Konkurs Literacki pt. Książka Maciej Bednarenko 2 H I miejsce

 

mgr Maria Grzesik

 

Justyna Kuklewicz

3 D

II miejsce
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
O ZŁOTE PIÓRO
Maciej Bednarenko 2 H V miejsce

mgr Maria Grzesik

Ogólnopolski Konkurs Literacki Schwytaj białego kruka organizowany przez Wydawnictwo Ambaje

Ewa Michalik 2 H wyróżnienie

mgr Maria Grzesik

II Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny dla Gimnazjalistów

Agnieszka Boruch

3 D

Laureatka

mgr Maria Grzesik

Justyna Kuklewicz

3 D

wyróżnienie
Daria Citak

1 D

wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Literacki na recenzję książki Maria Petelicka 3 H I miejsce mgr Dorota Zagórska
Klaudia Dziurawiec 3 E II miejsce (ex.)
Wiktoria Merchut 2 D II miejsce (ex.) mgr Ewa Drelicharz
Aleksandra Skubisz 2 H III miejsce

mgr Maria Grzesik

Konkurs wiedzy o twórczości Juliana Tuwima Magdalena Bień 2 E I miejsce

mgr Joanna Dubel – Łabędź

Matematyczne Igraszki Konkurs organizowany przez XVI LO

Maria Petelicka 3 H Laureatka mgr Monika Jasińska
Jakub Sroka 3 B Laureat mgr Barbara Wais
Mateusz Zunica 3 A Laureat mgr Małgorzata Cieślik

Międzyszkolny konkurs na znajomość lektur szkolnych organizowany przez Centrum Zawodowego i Ustawicznego

Agnieszka Boruch 3 D wyróżnienie

mgr Maria Grzesik

Małopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów Poezja K.K. Baczyńskiego
w malarstwie, rysunku i grafice

Anna Stępień 

1B

Finalista

mgr Joanna Dubel – Łabędź

mgr Kinga Golba

mgr Maria Grzesik

Grzegorz Tryba

3C 

Finalista

ROK 2012/2013
KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Liczba laureatów – 10
Liczba finalistów – 24

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

Język polski

Aleksandra Kowalczyk

3E

Laureat

mgr Kinga Golba

Justyna Kuklewicz

2D

Finalista

mgr Maria Grzesik

Patrycja Obszarska

2D

Finalista

Blanka Nowak

3C

Finalista

Język angielski

Dominika Potępa

3E

Laureat

mgr Anna Mazur

Katarzyna Forystek

3E

Finalista

Filip Stańczyk

3D

Finalista

mgr Łucja Grabiec

Ewa Szczepańska

3F

Finalista

mgr Wioleta Garbowska – Danek

Piotr Kubala

3B

Finalista

mgr Paulina Kozioł

Historia

Mikołaj Tyralik

3B

Laureat

mgr Jolanta Klimek

Patrycja Nasiadka

3E

Finalista

mgr Magdalena Tomczyk

Wiedza o społeczeństwie

Mikołaj Tyralik

3B

Finalista

mgr Magdalena Tomczyk

Piotr Dembiński

3B

Finalista

Fizyka

Piotr Kubala

2B

Laureat

mgr Joanna Przygoda

Bartłomiej Tyka

3B

Laureat

Elżbieta Lech

3A

Finalista

Bartosz Łoziński

2B

Finalista

Matematyka

Piotr Kubala

3B

Laureat

mgr Barbara Puchalik – Wais

Chemia

Piotr Kubala

3B

Finalista

mgr Aneta Górowska

Gabriela Barnaś

3D

Finalista

Biologia

Katarzyna Maciejko

3I

Laureat

mgr Danuta Liszka

Anna Srebro

2E

Laureat

mgr Regina Łabuda – Mróz

Maria Petelicka

2H

Laureat

Michał Brniak

2H

Finalista

Natalia Paprota

3A

Finalista

Patrycja Świątek

2B

Finalista

mgr Danuta Liszka

Radosław Zaucha

2D

Finalista

Aleksandra Kowalczyk

3E

Finalista

Ewa Gacoń

3E

Finalista

Kinga Bieniasz

3E

Finalista

Katarzyna Ostręga

3E

Finalista

Konkurs Biblijny

Przemysław Kozioł

1C

Laureat

mgr Bernarda Skrzyniarz

Rafał Siedlik

1H

Finalista

Dominika Kotapka

3I

Finalista

mgr Marta Dziurok

ROK 2012/2013
INNE KONKURSY

KONKURS

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" 2013

Piotr Kubala

3B

Laureat
I MIEJSCE
W POLSCE

 

mgr Joanna Przygoda

 

Ogólnopolski konkursu fizyczny „Eksperyment Łańcuchowy”. 

Joanna Janus, Klaudia Styrkowiec, Weronika Włodarczyk, Bartłomiej Tyka i Konrad Rokita

3B

 

I MIEJSCE
W POLSCE

mgr Joanna Przygoda

 

Młodzi o szczęściu – międzyszkolny konkurs filozoficzny

Klaudia Siudut

3C

I miejsce

mgr Maria Grzesik

Aleksandra Skubisz

1H

II miejsce

Powiatowy Konkurs
z zakresu historii Polski po 1989 roku Państwo, ustrój i polityka zagraniczna po 1989 roku.

Ewa Szczepańska

Piotr Dembiński

3F

3B

Finalista

Finalista

mgr Magdalena Tomczyk

Patriotyzm wczoraj i dziś- międzyszkolny konkurs na esej organizowany przez Pałac Młodzieży Katarzyna Tadel 3 C

I miejsce

mgr Maria Grzesik

Klaudia Siudut 3 C wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs związany z twórczością
W. Szymborskiej

Aleksandra Wzorek

1 H

I miejsce

mgr Maria Grzesik

Magdalena Tomczyk 1 C wyróżnienie

 

Konkursy tematyczne organizowane przez Małopolskiego Kuratora Oświaty
 oraz innych Kuratorów Oświaty w porozumieniu z Małopolskim Kuratorem Oświaty
ROK SZKOLNY 2012/2013

KONKURS

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.
 Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego

Mikołaj Tyralik

2B

Finalista

mgr Jolanta Klimek

Tytus Tyralik

1H

Finalista

mgr Magdalena Tomczyk

 

ROK 2011/2012
KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Liczba laureatów – 2
Liczba finalistów – 18

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

Język polski

Aleksandra Bilska

3G

Finalista

mgr Maria Grzesik

Historia

Mikołaj Tyralik

2B

Finalista

mgr Jolanta Klimek

Matematyka

Piotr Kubala

2B

Finalista

mgr Barbara Puchalik – Wais

Geografia

Tomasz Maciejko

3C

Finalista

mgr Elżbieta Zakrzewska

Fizyka

Piotr Kubala

2B

Laureat

mgr Joanna Przygoda

Jan Gałecki

3H

Finalista

Ewelina Kapusta

3H

Finalista

Jan Drwal

3H

Finalista

Natalia Paprota

2A

Finalista

Bartłomiej Tyka

2A

Finalista

Wojtek Pecka

3A

Finalista

Daniel Gacek

3A

Finalista

Biologia

Kinga Pięciak

3H

Finalista

mgr Danuta Liszka

Ewa Gacoń

2E

Finalista

Aleksandra Kowalczyk

2E

Finalista

Tomasz Maciejko

3C

Finalista

mgr Regina Łabuda – Mróz

Chemia

Piotr Kubala

2B

Finalista

mgr Jadwiga Kozioł

Informatyka

Tomasz Błahut

3D

Finalista

mgr Dorota Grocholska

Konkurs Biblijny

Patrycja Świątek

1B

Laureat

mgr Bernarda Skrzyniarz

ROK 2011/2012
INNE KONKURSY

KONKURS

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" 2013

Piotr Kubala

2B

Laureat
I MIEJSCE
W POLSCE

 

mgr Joanna Przygoda

 

 

Konkursy tematyczne organizowane przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz innych Kuratorów Oświaty w porozumieniu z Małopolskim Kuratorem Oświaty
ROK SZKOLNY 2011/2012

KONKURS

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.
Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego.

Mikołaj Tyralik

2B

Laureat

mgr Jolanta Klimek

 

ROK 2010/2011
KONKURSY PRZEDMIOTOWE


Liczba laureatów – 0
Liczba finalistów – 8
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

Język polski

Justyna Ślusarska

3A

Finalista

Bartłomiej Stachnik

2A

Finalista

Język angielski

Gabriela Potępa

3F

Finalista

Język niemiecki

Justyna Srebro

3G

Finalista

Biologia

Sandra Jastrzębska

3F

Finalista

Geografia

Bogumiła Czerwonka

3F

Finalista

Fizyka

Aleksandra Świątek

2H

Finalista

Chemia

Jan Gałecki

2H

Finalista

Informatyka

Tomasz Błahut

2D

Finalista

ROK 2010/2011
INNE KONKURSY

KONKURS

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „POSZUKIWANIE TALENTÓW Z FIZYKI”  organizowany przez Uniwersytet Warszawski

Aleksandra Świątek

2H

Laureat

Uczennica w nagrodę   uczestniczyła w wyjeździe naukowym do Zjednoczonego Instytut Badań Jądrowych (ZIBJ) w Dubnej koło Moskwy. Oprócz tytułu laureata konkursu uczennica dostała również wyróżnienie za najlepszy wywiad przeprowadzony z fizykiem, którym był tarnowianin ksiądz profesor Michał Heller. Prezentowała również podczas uroczystości rozdania nagród doświadczenie.

 

mgr Joanna Przygoda

 

Daniel Gacek 2 A Finalista
Ewelina Kapusta 2 H Finalista
Przemysław Drwal 2 A Finalista

 

ROK 2009/2010
KONKURSY PRZEDMIOTOWE


Liczba laureatów – 3
Liczba finalistów – 19
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

OSIĄGNIĘCIA

Język polski

Mateusz Olek

Finalista

Julia Rogóż

Finalista

Aleksandra Zuziak

Finalista

Justyna Ślusarska

Finalista

Język angielski

Gabriela Potępa

Laureat

Geografia

Monika Mietelska

Finalista

Łukasz Potępa

Finalista

Biologia

Sandra Jastrzębska

Laureat

Natalia Matyjewicz

Finalista

Anna Paszkowska

Finalista

Katarzyna Wyszkowska

Finalista

Tomasz Boruch

Finalista

Adrianna Gądek

Finalista

Justyna Ślusarska

Finalista

Anna Baruch

Finalista

Matematyka

Dariusz Curyło

Finalista

Monika Mietelska

Finalista

Maria Milówka

Finalista

Fizyka

Karolina Jakubowska

Finalista

Monika Mietelska

Finalista

Jan Tuziak

Finalista

Konkurs
Wiem Więcej

Monika Mietelska

Laureat

 

ROK 2008/2009
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
 

Liczba laureatów – 7
Liczba finalistów – 16

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

Język polski

Klaudyna Szczepanek

2D

Finalista

Język angielski

Maciej Grabiec

3H

Laureat

Gabriela Potępa

2F

Finalista

Język niemiecki

Emilia Cebrat

3J

Finalista

Aleksandra Golonka

3E

Finalista

Biologia

Monika Mazur

3E

Laureat

Karolina Wojnarowska

3D

Laureat

Mateusz Ziaja

2D

Laureat

Magdalena Kaczor

3B

Finalista

Bartosz Koba

3C

Finalista

Natalia Matyjewicz

2G

Finalista

Piotr Wielgus

3D

Finalista

Joanna Zieńczuk

3F

Finalista

Matematyka

Maciej Grabiec

3H

Laureat

Historia

Aleksandra  Kossowska 

3C

Laureat

Andrzej  Rygiel 

3C

Laureat

Maciej Grabiec

3H

Finalista

Fizyka

Maciej Grabiec

3H

Finalista

Mateusz Ziaja

3D

Finalista

Łozińska Adriana

3B

Finalista

Chemia

Piotr Wielgus

3D

Finalista

Konkurs Biblijny

Łukasz Barnaś

3C

Finalista

Andrzej Rygiel

3C

Finalista

 

ROK 2007/2008
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
 


Liczba laureatów – 11
Liczba finalistów – 16
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

Język polski

Anna Duraczyńska

2I

Laureat

Aneta Kossowska

3C

Finalista

Język angielski

Maciej Grabiec

2H

Laureat

Filip Słomski

3H

Laureat

Joanna Adamska

3H

Finalista

Jakub Chrościński

3H

Finalista

Magdalena Pondel

3H

Finalista

Eryk Ignasik

3F

Finalista

Język niemiecki

Emilia Cebrat

2J

Finalista

Biologia

Sabina Chrząszcz

3I

Laureat

Aneta Kossowska

3C

Laureat

Dominika Ruszczyńska

3F

Laureat

Grzegorz Mucha

3F

Laureat

Mateusz Obrzut

3A

Laureat

Piotr Witkowski

3A

Laureat

Katarzyna Worek

3H

Laureat

Szymon Bogacz

3F

Finalista

Eryk Ignasik

3F

Finalista

Informatyka

Adam Markowski

3A

Finalista

Justyna Mossoń

3I

Finalista

Historia

Aleksandra Kossowska

2C

Finalista

Szymon Bogacz

3F

Finalista

Andrzej Rygiel

2C

Finalista

Fizyka

Maciej Grabiec

2H

Finalista

Konkurs Biblijny

Mateusz Stańczyk

3K

Laureat

Maciej Grabiec

2H

Finalista

Ewa Ogórek

2B

Finalista

 

ROK 2006/2007
KONKURSY PRZEDMIOTOWE


Liczba laureatów – 5
Liczba finalistów – 14
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

Język polski

Agata Dębosz

3G

Finalista

Anna Nowak

3G

Finalista

Magdalena Filipowicz

3D

Finalista

Język angielski

Katarzyna Białas

3A

Finalista

Magdalena Pondel

2H

Finalista

Język niemiecki

Hachim Kamil

3G

Laureat

Patryk Byszek

3E

Finalista

Biologia

Agnieszka Sas

3A

Finalista

Małgorzata Zaucha

3E

Finalista

Geografia

Katarzyna Białas

3A

Finalista

Agata Foryś

3A

Finalista

Ewa Sabik

3C

Finalista

Historia

Anna Nowak

3G

Laureat

Kamila Płaczek

3K

Laureat

Tomasz Noga

2H

Laureat

Krakowski Wojciech

3J

Finalista

Nina Hajdecka

3C

Finalista

Krzysztof Romaniewski

3B

Finalista

Chemia

Kamil Piotrowski

2E

Laureat

 

ROK 2005/2006
KONKURSY PRZEDMIOTOWE


Liczba laureatów – 3
Liczba finalistów – 16
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

Język polski

Monika Asztabska

3G

Laureat

Paulina Szczepanik

2A

Finalista

Michał Rakoczy

3G

Finalista

Paulina Susułowska

3B

Finalista

Joanna Włodek

3D

Finalista

Język angielski

Monika Prosowicz

3C

Finalista

Język niemiecki

Hachim Kamil

2G

Laureat

Biologia

Susułowska Paulina

3B

Laureat

Komasara Karolina

3B

Finalista

Lis Anna

3B

Finalista

Gubernat Katarzyna

3I

Finalista

Wrona Joanna

3I

Finalista

Geografia

Kamila Płaczek

2K

Laureat

Monika Gubała

2K

Finalista

Historia

Wojciech Krakowski

2J

Finalista

Chemia

Maciej Lis

3H

Finalista

Fizyka

Mirek Mateusz

3G

Finalista

Koptiew Michał

3C

Finalista

Siwiec Tomasz

3C

Finalista

 

ROK 2004/2005
KONKURSY PRZEDMIOTOWE


Liczba laureatów – 8
Liczba finalistów – 10
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

Język polski

Anna Worek

3H

Finalista

Język angielski

Monika Prosowicz

2C

Laureat

Katarzyna Starostka

3E

Finalista

Katarzyna Łakoma

3E

Finalista

Język niemiecki

Hachim Kamil

1G

Laureat

Biologia

Anna Worek

3H

Laureat

Anna Piotrowska

3H

Finalista

Konrad Duda

3H

Finalista

Justyna Matyjewicz

3D

Finalista

Andrzej Grzenda

3D

Finalista

Jakub Jagiełło

3E

Finalista

Jakub Witek

3E

Finalista

Geografia

Anna Worek

3H

Laureat

Marta Kiwior

3H

Laureat

Historia

Marcin Markiewicz

3E

Laureat

Maciej Krakowski

3A

Laureat

Joanna Niedojadło

3E

Laureat

Ewa Korzeniewska

3H

Finalista

 

ROK 2003/2004
KONKURSY PRZEDMIOTOWE


Liczba laureatów – 13
Liczba finalistów – 16
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

Język polski

Inga Kozioł

3H

Finalista

Język angielski

 

Katarzyna Starostka

2E

Laureat

Artur Litwin

3J

Finalista

Olga Maciejczak

3J

Finalista

Monika Zygadło

3J

Finalista

Biologia

 

Monika Chrzanowska

3I

Laureat

Olga Jasiak

3I

Laureat

Marcin Markiewicz

2E

Laureat

Anna Łabno

3A

Laureat

Paulina Szlachetka

3A

Laureat

Maria Smutek

3A

Laureat

Anna Kiełbasa

3A

Laureat

Patrycja Szczupak

3J

Finalista

Anna Mirek

3J

Finalista

Katarzyna Jaglarz

3H

Finalista

Wojciech Żak

3H

Finalista

Natalia Ciurla

3A

Finalista

Aleksandra Ziaja

3A

Finalista

Historia

 

Karol Obal

3J

Laureat

Krakowski Maciej

2A

Finalista

Język niemiecki

Maciej Krzysztoforski

2H

Laureat

Historia

 

Karol Obal

3J

Laureat

Krakowski Maciej

2A

Finalista

Matematyka

 

Aleksandra Ziaja

3A

Finalista

Szymon Poręba

3A

Finalista

Jakub Galas

3H

Finalista

Geografia

 

Maria Smutek

3A

Laureat

Izabela Szlachetka

2H

Laureat

Łucja Młyńska

2D

Finalista

Chemia

 

Ewa Korzeniewska

2H

Laureat

Agnieszka Węgrzyn

3H

Finalista

 

ROK 2002/2003
KONKURSY PRZEDMIOTOWE


                                                              Liczba laureatów – 7
                                                              Liczba finalistów – 21
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA

Język polski

Karolina Sterkowicz

3G

Finalista

Agata Oleksy

3B

Finalista

Język angielski

Paweł Ozygała

3F

Laureat

Justyna Bochenek

3F

Laureat

Anna Czosnyka

3F

Finalista

Leszek Nowak

3G

Finalista

Karolina Sterkowicz

3G

Finalista

Katarzyna Starostka

1E

Finalista

Artur Litwin

2J

Finalista

Dorota Kułaga

3F

Finalista

Historia

Aleksandra Duda

3B

Laureat

Karol Obal

2J

Laureat

Matematyka

Aleksandra Ziaja

2A

Finalista

Agata Ciurla

3B

Finalista

Chemia

Justyna Błach

3E

Finalista

Justyna Bochenek

3F

Finalista

Przyroda

Agata Ciurla

3B

Laureat

Marta Pyzik

3A

Laureat

Justyna Bochenek

3F

Laureat

Justyna Cyrek

3B

Finalista

Natalia Szarek

3F

Finalista

Anna Czosnyka

3E

Finalista

Beata Słomska

3B

Finalista

Paweł Ozygała

3F

Finalista

Anna Łabno

2A

Finalista

Przemysław Koszyk

3E

Finalista

Aleksandra Ziaja

2A

Finalista

Maria Smutek

2A

Finalista

 

ROK 2001/2002
KONKURSY PRZEDMIOTOWE


                                                              Liczba laureatów – 7
                                                              Liczba finalistów – 21
 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OSIĄGNIĘCIA


Język polski
 

Aleksandra Grabowska

3G

Laureat

Matematyka

Jan Krzysztoforski

3B

Laureat

Filip Kaszuba

3C

Finalista

Filip Kwiatkowski

3C

Finalista

Marcin Nowak

3D

Finalista

Maciej Pawlus

3G

Finalista

Paweł Ozygał

2F

Finalista

 

Sukcesy sportowe - rok szkolny 2008/2009
(plik PDF 121 kb)

Galeria sławy - laureaci i finaliści część I

Galeria sławy - laureaci i finaliści część II

Galeria sławy - laureaci i finaliści część III

Efekty krztałcenia - prezentacja PowerPoint
(plik PTT 1,67 mb)

Osiągnięcia sportowe 2008
(plik DOC 35,5 kb)

Mistrz Brydża - Maciek
( link do witryny www )

II miejsce w konkursie literackim CK Dworek
(plik DOC 588 kb)

 

Konkursy przedmiotowe